העוגן – מרכז שירות מורשה    

המלצות ומכתבי תודה

למרכז שרות העוגן שלום. ברצוני להודות על השרות החם והוטוב שלכם. אני רוכש כבר 6 שנים רק פורד וטיפלתי ברכבים שלנו במרכזי שרות של פורד שונים. אני חייב להודות ששרות המקצועי וחם כמו במרכז שרות שלכם לא קיבלתי באף מרכז שרות. תודה רבה על השרות הטוב!

בברכה אמנון גבריאלוב

צהריים טובים, ברצוני להודות מקרב לב לכל צוות מוסך העוגן נתניה, על שרות מעולה, יחס ממש אישי ומדהים , מקצועיות ויושרה אין סופית, אשרינו שזכינו להכיר מוסך כזה, עם אנשים כאלה, תבורכו

בהוקרה יגאל

שלום רב, ברצוני להביע את הערכתי הכנה למרכז שירות העוגן של מאזדה, פורד. בחודש ינואר 2019 הכנסתי את רכבי לטיפול עקב בעיה טכנית ולשמחתי נחפשתי לשרות אמין, אדיב, יעיל ומקצועי- כמובן ששילמתי מה שצריך אך באמת שיש תמורה בעד האגרה.
בחודש מרץ נאלצתי שוב להכניס את רכבי לטיפול עקב בעיה בצינור המים שהתפוצץ וכמובן שגם על שרות זה צריך לשלם, רק שלי זה קצת לא הסתדר מבחינה כלכלית, להפתעתי מעבר למה שכבר ידעתי, גיליתי רגישות, הבנה, סבלנות ואנושיות מעבר למצופה.... אי אפשר שלא להודות לצוות העובדים ולהם אני מודה מעמקי ליבי ובמיוחד לעובד עימאד שלקח את הטיפול בבעייתי כאילו היתה בעיה שלו.. כן ירבו

בהערכה בועז אבשלום

אני, ד״ר שגיא פולקה, מטפל זה עשרים שנה ברציפות במכוניות המאזדה המשפחתיות של אשתי ושלי במוסך המאזדה ״העוגן״ בניהול המופתי של מרב ספיר. אני חש זכות גדולה לומר כי מוסך העוגן ניחן במקצועיות ברמה גבוהה מאוד, באחריות וביושרה. לצד זאת יחס אנושי, חם ואכפתי. הוא מקיים הלכה למעשה את הסיסמא ״זו זכות לתת שירות״. במוסך העוגן אני מקבל כל פעם את התחושה כי אנו ורכבינו בידיים טובות ונאמנות. בכל בעיה קלה כחמורה אנו מוצאים תמיד אצל מרב ספיר והצוות הנפלא של המוסך אוזן קשבת ונכונות לעזור בכל עת. על כל אלה מגיעה טפיחה על השכם למרב ולצוות המוסך. האכפתיות שהם מגלים והחום שהם מקריבים הם נכס נדיר בימינו. אני מוצא לנכון לציין במיוחד את נתוני השירות הנפלאים במוסך העוגן, עמאד ואיציק. הם דואגים לרכב שלנו ולבטיחותנו, כפי שאנו דואגים לכך. פשוט מחמם את הלב. ישר כח למוסך נפלא וזה כן ירבו כמוהו במקומותינו.

בתודה ובברכה ד״ר שגיא פולקה
נגישות

לתיאום טיפול